Doğanın mükemmel uyumu, estetik zerafeti, canlılığın coşkusu ve doğallığın esintisi; botanik seranın gizemli koridorlarında baharın ilanıyla buluşuyor. Yeni koleksiyonun parıltılı incileri, bu kez botanik seranın içinde beklenmedik bir serüvene çıkıyor. Star İstanbul Prodüksiyon Ajansı, Babokah markasının yeni koleksiyonunu, doğanın kollarında özgün bir atmosferde sergileyerek; ürün fotoğraf çekimleri, tanıtım videosu ve sosyal medya kareleriyle baharın canlılığını ve tazeliğini en saf halinde sunuyor.

Botanik seranın kapıları, baharın tüm ihtişamını karşılamak için zarifçe açılıyor. İlk sahnede, seranın büyüleyici ahengi ve içindeki yaşam coşkusu görünürken; kamera objektifinden süzülen ışık, yaprakların üzerinde oynaşarak, baharın enerjisini saksıların içinden kameraya taşıyor.

Ürünler, çiçeklerin melodik dansı ve yaprakların parıltısıyla bütünleşerek adeta doğanın bir parçası haline geliyor. Her bir detay, kameranın objektifine yansıyan ışıkla dans ederken, prodüksiyon ekibi; her bir ürünü en uygun açılardan çekerek, ürün fotoğraflarına baharın tazeliğini ve canlılığını yansıtan bir ruh kazandırıyor.

Tanıtım videosunun çekiminde ise, seranın içindeki yaşamın bu ilk kıpırtısı ve hareketliliği adeta hissediliyor. Çiçeklerin açılıp kapanışları, yaprakların hafif rüzgarla dansı ve kuşların cıvıltıları, baharın ruhunu izleyiciye yansıtan bir mizansene dönüşüyor. Sosyal medya prodüksiyonu ise, izleyiciyi doğanın kucaklayıcı sıcaklığına ve seranın gizemli atmosferine davet ediyor.

Son sahnede, gün batımının altın ışıkları, seranın içini sarmalayarak, bir ürün çekimi gününün daha son bulduğunu müjdelercesine parıldıyor. Her bir karede, baharın tüm coşkusunu ve doğanın muhteşem yaratıcılığını hissederek, izleyiciye unutulmaz bir yolculuk sunuluyor.